Hemen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz. e-fiziktedavi.com olarak alanında uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Load More

Soru Sor


Bunları Biliyor musunuz?

Diz protez ameliyatı öncesi yapacağınız egzersizlerin ameliyat başarısını arttırdığını biliyor musunuz?

Felç geçirmiş hastaların, felçli taraflarını yok saydığını ve ev içinde yapılacak ufak düzenlemelerle bu sorunun düzeltilebileceğini biliyor musunuz?

Şikayetleriniz ile ilgili aynı branşın uzmanı 3 farklı doktordan tavsiye alabileceğinizi biliyor musunuz?

Hastalığınız ile ilgili evinizde ücretsiz fizyoterapist değerlendirmesi alabileceğinizi biliyor musunuz?

Ameliyat riski olan hastaların farklı doktorlarda ücretsiz muayene olabileceğini biliyor musunuz?

Yaşlı hastalarda haftada 2 gün yapılacak olan düzenli ve doğru egzersizlerin düşme riskini %65 azaltabildiğini biliyor musunuz?

Ses kısıklığının, çocuklarda geç konuşmanın, felç sonrası konuşamamanın nedenlerini ve çözümlerini ücretsiz öğrenebileceğinizi biliyor musunuz?

Lenf ödem hastalarının, lenf ödem masajı eğitimi almış uzman fizyoterapistlerimizden ücretsiz tavsiye ve değerlendirme alabileceğini biliyor musunuz?

Nörolojik ve ortopedik hastalıkları olan bireylerin sahip olduklarını tedavi imkanlarının neler olduğunu biliyor musunuz?

Felçli hastaların ücretsiz muayene, ücretsiz tedavi ve hastane tarafından tahsis edilmiş özel servisler ile hastane ortamında tedavi olabildiğini biliyor musunuz?

Omurga problemleriniz için ücretsiz doktor ve fizyoterapist tavsiyesi alabileceğinizi biliyor musunuz?

Sürekli ayak takılması, el bileği düşmesi gibi bel, boyun fıtık problemlerinize ücretsiz doktor desteği alabileceğinizi biliyor musunuz?

Bel ağrılarının sadece %2’si fıtık kaynaklıdır. Diğer ihtimallerin manuel terapistler tarafından kısa sürede tedavi edilebileceğini biliyor musunuz?

KOAH hastalığında solunum egzersizleri ve aerobik egzersizler ile nefes darlığınızın azalacağını biliyor musunuz?

KOAH hastalığında uygulanan doğru egzersiz yöntemleri ile yaşam kalitenizin artacağını biliyor musunuz?

previous arrow
next arrow
Slider

Sizlerden Gelenler

Bir aksam üstü annemin namaz sonrası tespih çekerken zorlandığını gördüm. Bu durumu ilk başta önemsemedim ama çok geçmeden kolunu kaldıramaz hale geldi. İnternette ne olabilir diye araştırırken bu siteye girdim ve danışmak istedim. Tansiyon problemi var mı, konuşup anlayabiliyor mu, yürüyebiliyor mu gibi sorular sordular. Cevaplarıma göre paniklemememi annemin felç geçiriyor olabileceğini söylediler. İlk yardımı aradım. Annem hakikaten sağ tarafından felç geçiriyormuş. Erken müdahale sayesinde hastanede kalış süremiz uzamadı. Sonrasında da danışma hattından çok destek aldık. Herhangi bir ücret talep etmeden bizim sorularımızı sabırla cevapladıkları için çok teşekkür ediyorum.
Murat KARACA

Uzun zamandır sol kalçamdan aşağı doğru ayak parmaklarıma doğru ulaşan ağrı ve uyuşukluklarım vardı. İşim gereği çok ayakta durmam gerektiği için bu ağrıları çalışma koşullarıma bağlıyordum. Yalnız son zamanlarda yürürken sol ayağımın olur olmaz her taşa her çıkıntıya takıldığını fark ettim. Hatta bu yüzden bir iki kere düştüm. Hala bir sorun olmadığını yorgunluğa bağlı olduğunu düşünüp geçiştiriyordum. Bir akşam bu sorunu yaşayan başkaları var mı diye internette araştırma yaparken danışma sitesini buldum. Bel fıtığına bağlı düşük ayak problemi yaşayabileceğimi söylediler ve beni beyin cerrahi bölümüne gönderdiler. Acil ameliyat olmam gerekiyormuş. Eğer daha önce ağrılarımı önemseyip biraz araştırsam belki de ameliyat olmama gerek kalmayacaktı ama olsun şimdi çok daha iyiyim. Site üzerinden doktor ve fizyoterapist ile doğrudan iletişim sağlayabilmemizi sağlayan danışma hattına çok teşekkür ederim.
İbrahim TOKLUCU

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider